חומצה היאלורונית טהורה PROFHILO

בשנים האחרונות אנחנו עדים להתפתחות רבה בתחום טיפולי האנטי אייג'ינג, חברות הטכנולוגיה הרפואית, מספקות למומחים לרפואה אסתטית שיטות טיפוליות רבות על מנת להשיב לנו את המראה הצעיר ולעור הפנים את החיוניות והזוהר שאבד.

אחד התחומים שהתפתח מאד בעשור האחרון, הוא תחום הצערת עור הפנים באמצעות הזרקות של חומצה היאלורונית, שהיא חומצה המופרשת באופן טבעי בגופינו ולה תפקיד חשוב בשמירה על לחות העור. פורמולות  רבות של חומצה היאלורונית קיימות כיום, כולן משיגות תוצאות טובות בהגברת הלחות בעור ומילוי נפח, יחד עם זאת תורמות מעט לתהליך ייצור סיבי קולגן ואלסטין ומתאימות לשימוש באזורים מועטים בפנים. כעת עם השקתה בישראל של החומצה ההיאלורונית הטהורה PROFHILO, נפתח עידן חדש במלחמה בהזדקנות העור, עם תוצאות מצוינות לא רק בעור הפנים, כי אם גם בצוואר, אזור המחשוף, כפות הידיים, זרועות ובאזורים נוספים בגוף.

מהי הסיבה להזדקנות העור? 

עם הגיל ובעיקר כבר לקראת גיל 35, הגוף מפריש פחות חומצה היאלורונית ומייצר פחות סיבי קולגן ואלסטין, שני מרכיבים האחראים על גמישותו ומיצוקו של העור. תהליך זה הכרוך באיבוד לחות בעור, ירידה באלסטיות ואיבוד נפח, גורם לכך שהעור הופך דק, רפוי, מקומט וחסר ברק. 
ד"ר איל שפירא מומחה בכירורגיה פלסטית מסביר: "החומצה ההיאלורונית מופרשת באופן טבעי ברקמת העור, הסחוסים ובמפרקים. היות שהיא סופחת מים, יש לה תפקיד מרכזי בשמירה על לחות הרקמות ובגירוי תאי העור לייצר את רשת הקולגן והאלסטין. בכך השפעתה הגדולה בשמירה על מראה זוהר ורענן של העור". במה מתבטאת החדשנות של חומצה היאלורונית PROFHILO ?  

 PROFHILO אשר פותחה במעבדות חברת הפארמה השוויצרית IBSA היא הפורמולה הראשונה של חומצה היאלורונית טהורה 100% , המכילה את החומר הדומה ביותר להרכבו בגופינו.  "חומר הגלם של החומצה מיוצר בהנדסה גנטית בצורה הנקייה ביותר והמבנה שלו היברידי, כלומר, כולל שילוב ומיזוג בין מולקולות של חומצה היאלורונית במשקל גבוה ונמוך, ללא שימוש בחומרים מקשרים כימיים ובחומרים הזרים לגוף. העובדה שהחומר טהור,  תורם לדרגת בטיחות גבוהה ביותר ומקטין לאין שיעור סיכוי לתופעות לוואי", מסביר 
ד"ר  שפירא. 

מימד טיפולי חדש

לדבריו, "בהשוואה לטיפול בחומצות היאלורוניות אחרות שמעלות את רמת הלחות בעור ומוסיפות נפח,  PROFHILO היא הראשונה שמגרה את התאים הפיברובלסטים בעור לייצר סיבי קולגן ואלסטין ברמות גבוהות במיוחד, ובכך מניעה ומעודדת את התהליך הטבעי בגוף של חידוש רקמות העור. לאחר הטיפול, רמת הלחות בעור עולה, רקמת העור מתעבה, הוא גמיש כמו בגיל צעיר ומרקמו חלק ומתוח יותר והוא נראה הרבה יותר רענן וזוהר. יחד עם זאת המראה המתוח והמוצק נראים טבעי לחלוטין, הודות לכך שהשינוי הינו תוצאה של האצת התהליך הטבעי בגוף" 

ד"ר הדר ישראלי מומחית לכירורגיה פלסטית מוסיפה:  "בשוק חומרי המילוי, רובם בעיקר משיבים נפחים שאבדו. מעטים החומרים שנועדו לטפל  באיכות העור ובמרקמו.  PROFHILO מובילה לשפעול תהליכים ביולוגיים ברקמה, המביאים לחידוש ויצירה של עור, במראה רענן ובריא יותר. כל זאת ללא העמסה בנפח מיותר על הפנים כיוון שמדובר בחומר ״רך״ שמשתלב בצורה הרמונית בפנים. PROFHILO מאפשר לי היום להציע למטופלי טיפול שאינו כירורגי להפחתת קמטוטים, השבת ברק , זוהר ולחות לעור במראה טבעי ורענן, גם  באזורים בעייתיים למשל סביב הפה ובצידי העין או אפילו בצוואר. באזורי הלחיים, אצל נשים עם נזקי שמש וסדקים מרובים, יש שיפור לאחר סדרת הזרקות וזאת ללא נפח מיותר .
כשהשבת המראה הטבעי עומדת לנגד עיני כקו מנחה בטיפול, הוספת ה-  PROFHILO מאפשרת לי היום לתת מענה בתחום חומרי המילוי להצערה ושיפור באיכות העור".תוצאות מפתיעות לטובה בפחות נקודות הזרקה
 
ד"ר לוי אברהם, מומחה בכירורגיה פלסטית מספר: "מניסיוני, לאחר שימוש ב- PROFHILO במספר מטופלים, כבר מהטיפול הראשון הבחנתי בשיפור משמעותי ביותר. לאחר הטיפול מתקבל מרקם עור חלק יותר, הקמטוטים הופחתו בצורה משמעותית והעור מבריק, אדמדם וקורן. השיפור בקמטוטים משמעותי מאד בעור באזור הלחי והצוואר, שהם אזורים שעד היום היה קשה לשפר את המראה שלהם.  הופתעתי לטובה מהשיפור שהצלחתי להעניק למטופלים לאחר השימוש בחומר זה.
יתרון נוסף הוא מבחינתי כרופא מטפל, מכיוון שהחומר מתפזר ונספג באופן אחיד, הוא קל הרבה יותר לשימוש. אני מבצע הזרקות רק בכמה נקודות והחומר מתפשט בצורה אחידה". 
לשמירה על התוצאות לאורך זמן, מומלץ להתמיד בשני טיפולים בהפרש של כחודש ימים וכעבור כשנה לחזור על הטיפול לשימור התוצאות. 
לאחר שעשרות אלפי מטופלים בעולם כבר נהנים מהתוצאות של טיפול אנטי אייג'ינג 
ב- PROFHILO , המטופלות הראשונות בארץ מספרות על השינוי מבחינתן.
שרה ארייך בת 51 , מתארת: " הגעתי לגיל שהגרביטציה כבר עושה את שלה, העור כבר לא מתוח ועם קמטוטים אבל חששתי מטיפול כדי שהפנים שלי לא יקבלו מראה פלסטי ולאבד את המימיקה הטבעית.
כששמעתי על הפתרון של טיפול עם תוצאות טבעיות, החלטתי לאזור אומץ ולשמחתי אחרי טיפול אחד השינוי מאד משמעותי מבחינתי אבל הכי חשוב שהמראה טבעי. הפנים נראים מוארים יותר והקמטוטים והחריצים הרבה פחות עמוקים. אני מאד מרוצה מהמראה ומכך שהטיפול קצר ולא הרגשתי שום כאב. 

"יש לי מקורות להשוואה", אומרת אילנה גולדשטיין בת 57. "ניסיתי טיפולים בחומרי מילוי שונים ולמרות השיפור במילוי קמטים, לעיתים נוצרו גושים שפגמו במראה הטבעי. לעומת זאת לאחר הטיפול ב-  PROFHILO השוני העיקרי מבחינתי הוא המרקם שהרבה יותר גמיש והשתלב היטב בעור, ללא גבשושיות. מבחינתי, הפער בין התוצאות לאחר הטיפול ב- PROFHILO לבין התוצאות לאחר הטיפול בחומרים אחרים הוא עצום. PROFHILO העניק לעור שלי מרקם חלק ונעים, מאד הרמוני לעור הפנים. העור שלי נראה מדהים וקורן, אבל לגמרי טבעי. אף אחד לא הרגיש שעברתי טיפול". עוד מוצר חדשני מבית MEDICAL NOVA חברת 'מדיקל נובה', יבואנית ומשווקת טכנולוגיות רפואיות לתחום רפואת האסתטיקה, היא נציגתה בישראל של חברת IBSA , אשר נחשבת לאחת מהחברות המובילות באירופה במחקר ופיתוח של תרופות וטכנולוגיות רפואיות מתקדמות בתחום רפואת העור. 

'מדיקל נובה' היא המשווקת הבלעדית של חומצה היאלורונית   PROPHILO.
פרטים בטלפון:   03-6320675
www.medicalnova.co.ilהרשמו לניוזלטר שלנו

כל החדשות בתחום היישר אליכם למייל


דר

דר' אייל שפירא

חומצה היאלורונית PROFHILO מופרשת באופן טבעי ברקמת העור, הסחוסים ובמפרקים...

קרא עוד...

צרו קשר

נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA